Özel Dövüş Dersi

ozel-yakin-dovusVerilen özel dövüş derslerimizde size kısa zamanda kendinizi her türlü saldırıya korumak ve anında saldırıya geçme hamlelerini adım adım öretiyoruz. Özel derslerimiz standart bir ders değildir, yani bir karate salonunda vb. ortamlardaki bir süreç ile hiç bir alakası yoktur, normal bilinen salonda haftada iki üç  günlük on kişilik yirmi kişilik dersler değildir. Tabiki bu tarz salonları tavsiye ediyoruz ve kesinlikle iyi bir çalışma ortamıdır! Bizim farkımız ise size bire bir özel dövüş dersi vermekte olu caz. En kısa zamanda sizi her türlü saldırılarda kendinizi nasıl savunmanızı öğretice, daha da önemlisi size Profesyonel dövüş tekniklerinle bu saldırılara nasıl cavab vericinizi etik kuralar cerce fesinde elerinize teslim edeçez!

Özel yakın dövüş dersleri verilir, kısa zamanda bir bir eğitim alarak size Profesyonel saldırı hamleleri Real gösterilir, Özel derslerimiz müşterinin istedi yerde verilir veya Salonlarimizda.

Uzmandan Özel Ders….

Özel yakın dövüş eğitim veya bilgi almak için: İletişim

bir kaç bilgi daha….

Eğer uygulamalı yakın dövüş tekniklerini öğrenmek istiyorsanız size uygun savunma tekniklerini özel derslerimizden yararlanarak en kısa sürede öğrenebilmenizi garanti ediyoruz . Bedeninizin ve zihninizin gelişimine yardımcı olacağımızı düşündüğümüz  profesyonel eğitmen kadromuzla sizlere dövüş sporlarını sevdirmeyi amaçlıyoruz. Sosyal yaşamınızda ve her hangi bir tehlikeye karşı kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olabileceğini düşündüğümüz yakın dövüş tekniklerini ,savunma ve saldırı tekniklerini sizin bedensel ve sağlıksal yapınızı güçlendireceğini düşünüyoruz ve sporun yaşamın bir parçası olduğunu kültür olarak gördüğümüzü buna istinaden her yaşta sağlık ve zihinsel gelişim için spor yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğitmen kadromuzla sizlere en hijyenik ortamda bireysel özel dersler veriyoruz istendiğinde salon veya size uygun bir çalışma alanında dersler verilmektedir.

Dövüş Teknikleri……

Dövüş sporlarında Dövüş teknikleri denince aklımıza uzak doğu sporları geliyor ilk başlangıçta spora başlarken dövüşmek istiyorum diye bir düşünceye kapılmayı seçiyoruz buna istinaden dövüş sanatlarına başlayınca kendimizi fizisel ve zihinsel açıdan daha güvende hissedeceğimize inanıyoruz dövüş sporları yakın dövüş tekniklerini içine alsada saldırı teknikleri kadar savunma teknikleride  öğreti açısından çok büyük önem taşımaktadır . Dövüşçü olmak çok sabır dolu yılların geçmesi  ile çok çalışmak ile ve dahada en önemlisi sporcunun gerçek dövüşü öğrenebilmesi kendini tanıması ile oluyor deyinmek istediğim nokta temiz ve dürüst bir kalp ile sporcu her türlü zafere ulaşabilir Gideceğimiz yakın dövüş kurslarında dövüş teknikleri öğrenmek istemimiz doğrultusunda bize düşen ilk görev branşımızın tekniğine yönelik çalışmalar olmalıdır buna kesinlikle kavga  teknikleri veya dövüş teknikleri diye bakmamalıyız uzak doğu sporlarında sokak dövüş teknikleri diye bir şey yoktur .Her insan sabırlı oldukça öğrendiği bilgiler ile birşeylere ulaşır dövüş sanatları sporun en zor tercih edilen  ve  en zor olanıdır. Bir dövüşçü dövüşmek istediğinde kendini fiziksel ve zihinsel en zor sınava hazırlamış olmalıdır .Dövüş tekniklerini özel dersler alarak da daha çabuk ilerleyebilirsiniz dövüşçülerin bireysel özel antrenmanlara ihtiyaçları vardır.

dövüş teknikleri – dövüş sanatları – dövüş sanatı – Dövüş sporları – yakın dövüş teknikleri – dövüş teknikleri öğren – kavga teknikleri – Dövüş – Dövüşçü – Profesyonel Dövüşçu